Jak si adoptuji svou hlavu?


Cesta ve šlépějích vinohradníka je s námi jednoduchá, stačí si vybrat svou hlavu a stáváte se účastníkem dobrodružné a zábavné cesty, na jejímž konci vás čeká sladká odměna.

Hlavu vinné révy si můžete vybrat přímo ve vinici pod Hrádkem Lampelberg nebo na našem webu. Poznáme ji jednoduše, prostě nám řekněte číslo řádku a pořadí sazenice, která vám padla do oka.

Vyplňte registrační formulář na www.mejtesvojihlavu.cz nebo na kontaktních místech Vinařství LAHOFER. Nezapomeňte, že patronát můžete někomu darovat, skupina přátel si u nás tak může adoptovat třeba celý řádek.

Zaplaťte roční poplatek 2 490 Kč.
V případě prodloužení patronátu o další rok 1 490 Kč.

Po přijetí objednávky a platby Vaši hlavu opatříme visačkou s Vašim jménem a zaměříme její pozici pomocí GPS. Všechny tyto údaje Vám pošleme mailem, svou hlavu tak můžete sledovat třeba přes satelit na Google Maps.

Do 30 dnů od přijetí platby Vám pošleme startovací balíček, který obsahuje identifikační kartu, milé dárky a poukaz na degustaci zdarma na hrádku Lampelberg pro 2 osoby.

 


Díky patronátu získáte i výrazné slevy, a to 10% slevu na odběr vín z produkce Vinařství LAHOFER a Vinařství Hanzel a 10% slevu na ubytování v Hotelu LAHOFER a v Hotelu Hanzel.

V průběhu roku vás celkem 3 x pozveme k účasti na vinařských akcích: v zimě stříháme vinohrady, na jaře kypříme půdu pro dobrou sklizeň, v létě vylamujeme zálistky na hlavách vinné révy. Na podzim potom sklízíme plody naší společné práce v podobě šťavnatých hroznů. Každé setkání ve vinici je doprovázeno ochutnávkou vín, po práci potom nabídneme legraci: vyrazíme do sklepa, do provozu nebo za zábavou. Poodhalíme vám, jak víno v našem vinařství LAHOFER vlastně vzniká.

Přihlašování na akce probíhá přes online rozhraní na www.mejtesvojihlavu.cz. Kapacity jednotlivých termínů jsou omezeny, každý patron může využít až 3 termínů.

V pravém horním rohu se přihlašte pomocí svého e-mailu. Heslo vám bylo zasláno při objednávce vaší hlavy. V případě, že jste jej zapomněli nebo si jej přejete změnit, kontaktujte nás.

Pozvánka na vinařské akce platí pro 2 osoby. Účast na těchto akcích je zpoplatněna registračním poplatkem 300 Kč pro patrona, 500 Kč pro doprovod. Registrační poplatek je převeden v poukaz na odběr vína LAHOFER v plné hodnotě, na nákup vín můžete samozřejmě uplatnit 10% členskou slevu.
Z hroznů z polohy u hrádku Lampelberg pak vyrobíme speciální šarži vína, které vám nabídneme přednostně k odběru.

Pak už se během roku můžete jen starat o svou hlavu. Pravidelně vám posíláme zprávy o vinici, takže vám neunikne ani bobulka. Do zpráv o dění na vašem vinohradu připojujeme i zajímavosti o vinné révě a víně obecně. Nejaktuálnější fotky z vinice najdete vždycky na Facebooku.
Svou hlavu můžete kdykoliv navštívit a ukázat přátelům. Vinice u Lampelbergu je celoročně otevřena, je to příjemný cíl pro výlety na kole nebo pěšky, dostanete se k ní také autem. Současně vás ale poprosíme: chovejte se k hlavám vinné révy ohleduplně, bez přítomnosti našeho pracovníka se jich nedotýkejte. Jde nám přeci o společný cíl: co nejlepší úrodu našich společných keřů vinné révy a jejich dlouhou a bezproblémovou životnost.

Patronáty zakoupené v období od  12.6.2012 do 30.9.2014
Pro tyto patrony platí staré podmínky - to znamená, že mají možnost zúčastnit se 4 vinařských akcí za rok. Registrační poplatek na každou akci je ve výši 500 Kč, za jejich doprovod rovněž 500 Kč.

Patronáty zakoupené od 1. 10. 2014
Pro tyto patrony již platí nové podmínky - mohou se zúčastnit 3 vinařských akcí za rok a výše registračního poplatku na akci je pro patrona 300 Kč, pro jeho doprovod 500 Kč.


Máte-li jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat na info@mejtesvojihlavu.cz