Jak si adoptuji svou hlavu?


Cesta ve šlépějích vinohradníka je s námi jednoduchá, stačí si vybrat svou hlavu a stáváte se účastníkem dobrodružné a zábavné cesty, na jejímž konci vás čeká sladká odměna.

Hlavu vinné révy si můžete vybrat přímo ve vinici pod Hrádkem Lampelberg nebo na našem webu. Stačí nám sdělit číslo řádku a pořadí sazenice, která vám padla do oka.

Vyplňte registrační formulář na www.mejtesvojihlavu.cz nebo na kontaktních místech Vinařství LAHOFER. Nezapomeňte, že patronát můžete někomu darovat, skupina přátel si tak u nás může adoptovat třeba celý řádek.

Zaplaťte roční poplatek 2 490 Kč.
V případě prodloužení patronátu o další rok 1 490 Kč.

Po přijetí objednávky a platby Vaši hlavu opatříme visačkou s Vašim jménem a zaměříme její pozici pomocí GPS. 

Do 30 dnů od přijetí platby Vám pošleme startovací balíček, který obsahuje certifikát k vlastnictví patronátu a milé dárky s vinařskou tematikou.

 


Díky patronátu získáte i výrazné slevy, a to 10% slevu na odběr vín z produkce Vinařství LAHOFER a Vinařství Hanzel a 10% slevu na ubytování v Hotelu LAHOFER.

V průběhu roku vás celkem 4 x pozveme k účasti na vinařských akcích: v zimě chutnáme mladá vína přímo z nerezových tanků, před začátkem jara stříháme vinohrad, na přelomu jara a léta kypříme půdu, vylamujeme zálistky a révě upravujeme fazonu. Na podzim potom sklízíme plody naší společné práce v podobě šťavnatých hroznů. Každé setkání ve vinici je doprovázeno ochutnávkou vín, po práci pak nabídneme legraci: vyrazíme do sklepa, do provozu nebo jinam za zábavou. Poodhalíme vám, jak víno v našem vinařství LAHOFER vlastně vzniká.

Přihlašování na akce probíhá přes online rozhraní na www.mejtesvojihlavu.cz.
Kapacity jednotlivých termínů jsou omezeny. 

V pravém horním rohu se přihlašte pomocí svého e-mailu. Heslo Vám bylo zasláno při objednávce Vaší hlavy. V případě, že jste jej zapomněli nebo si jej přejete změnit, kontaktujte nás.

Pozvánka na vinařské akce platí pro 2 osoby. Účast na těchto akcích je zpoplatněna registračním poplatkem 300 Kč pro patrona, 500 Kč pro doprovod. Registrační poplatek je vám v den akce převeden v poukaz na odběr vína LAHOFER v plné hodnotě, kterou jste za registraci zaplatili. Na nákup vín vám navíc uplatníme 10% členskou slevu.

Z hroznů z polohy u hrádku Lampelberg pak vyrobíme speciální šarži vína, které vám nabídneme přednostně k odběru.

Pak už se během roku můžete jen starat o svou hlavu. 

Kalendář akcí v roce 2021 

Degustace mladých vín z tanků - ZRUŠENO 
Řez vinné révy - ZRUŠENO 
25. a 26. 6. Okopávka a zelené práce
24. a 25. 9. Sběr a lisování hroznů 

Každé z akcí se můžete zúčastnit v jeden den, na výběr máte vždy mezi pátkem a sobotou. 

Svou hlavu můžete kdykoliv navštívit a ukázat přátelům. Vinice u Lampelbergu je celoročně otevřena, je to příjemný cíl pro výlety na kole nebo pěšky, dostanete se k ní také autem. Současně vás ale poprosíme: chovejte se k hlavám vinné révy ohleduplně, bez přítomnosti našeho pracovníka se jich nedotýkejte. Jde nám přeci o společný cíl: co nejlepší úrodu našich společných keřů vinné révy a jejich dlouhou a bezproblémovou životnost.

Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na info@mejtesvojihlavu.cz