-->

Jak si adoptuji svou hlavu?


Cesta ve šlépějích vinohradníka je s námi jednoduchá, stačí si vybrat svou hlavu, kontaktovat nás, objednat ji a zaplatit. Stáváte se účastníkem dobrodružné a zábavné cesty, na jejímž konci vás čeká svěží odměna.

Hlavu révy vinné si můžete vybrat přímo ve vinici pod Hrádkem Lampelberg nebo na našem webu. Stačí nám sdělit číslo řádku a pořadí sazenice, která vám padla do oka.

Vyplňte registrační formulář na www.mejtesvojihlavu.cz nebo nám napište e-mail na info@mejtesvojihlavu.cz. Nezapomeňte, že patronát můžete někomu darovat, skupina přátel si tak u nás může adoptovat třeba celý řádek.

Zaplaťte roční poplatek 3 990 Kč.
V případě prodloužení patronátu o další rok 2 990 Kč.

Po přijetí objednávky a následně i vaší platby za patronát vám do 14 dnů zašleme dárkový balíček, v němž najdete certifikát potvrzující vlastnictví patronátu a drobné dárky s vinařskou tematikou, které vás jistě potěší. 

 


Díky patronátu získáte i výrazné slevy, a to 10% slevu na odběr vín z produkce Vinařství LAHOFER, HANZEL a WALDBERG a 10% slevu na ubytování v Hotelu LAHOFER.

V průběhu roku vás celkem 4 x pozveme k účasti na vinařských akcích: v zimě chutnáme mladá vína přímo z nerezových tanků, před začátkem jara stříháme vinohrad, na přelomu jara a léta kypříme půdu, vylamujeme zálistky a révě upravujeme fazonu. Na podzim pak sklízíme plody naší společné práce v podobě šťavnatých hroznů. Každé setkání ve vinici je doprovázeno ochutnávkou našich vín a především uvolňující zábavou a časem stráveným ve společnosti podobně smýšlejících nadšenců jako jste vy. Poodhalíme vám, jak víno v našem vinařství vlastně vzniká.

Přihlašování na akce probíhá přes online rozhraní na www.mejtesvojihlavu.cz nebo zasláním potvrzení vaší účasti na e-mailovou adresu info@mejtesvojihlavu.cz. 

Mějte na paměti, že kapacity jednotlivých termínů jsou omezeny, na akce se přihlašujte včas a nejpozději 1 týden před datem jejiho konání. 

V pravém horním rohu se přihlašte pomocí svého e-mailu. Heslo vám bylo zasláno při objednávce vaší hlavy. V případě, že jste jej zapomněli nebo si jej přejete změnit, kontaktujte nás.

Pozvánka na vinařské akce platí pro 2 osoby. Účast na těchto akcích je zpoplatněna částkou za registraci ve výši 500 Kč pro patrona a 500 Kč pro jeho doprovod. Registrační poplatek je vám v den akce převeden v poukaz na odběr vín z produkce vinařství LAHOFER, HANZEL a WALDBERG, a to v plné hodnotě, kterou jste za registraci zaplatili. Na nákup vín vám navíc uplatníme 10% členskou slevu.

Ze společně posbíraných hroznů pak vyrobíme speciální šarži vína, které vám nabídneme přednostně k odběru.

Kalendář akcí v roce 2024

19. a 20. 1. 2024 - Degustace mladých vín z tanků 
22. a 23. 3. 2024 - Řez vinné révy 
21. a 22. 6. 2024 - Okopávka a zelené práce
27. a 28. 9. 2024 - Sběr a lisování hroznů  

Každé z akcí se můžete zúčastnit v jeden den, na výběr máte vždy mezi pátkem a sobotou. 

Svou hlavu můžete kdykoliv navštívit a ukázat přátelům. Vinice Lampelberg je celoročně přístupná, je to příjemný cíl pro výlety na kole nebo pěšky, dostanete se k ní také autem. Současně vás ale poprosíme: chovejte se k hlavám révy ohleduplně, bez přítomnosti našeho pracovníka se je nepokoušejte ošetřovat či jinak upravovat. Jde nám přeci o společný cíl: co nejlepší úrodu našich společných keřů révy vinné a jejich dlouhou a bezproblémovou životnost.

Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na info@mejtesvojihlavu.cz